Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Oradayken açtı. Eski günlerde, tembel bir insan olduğunda, hiçbir şey için hiçbir arzusu yoktu, o kadar tembeldi ki güneşe çıkmayı bile sevmiyordu. Karısından başka kimsesi yoktu.Bahar geldiğinde, çim filizlendi ve yazın sıcak günleri gelmeden önce, zenginler sığırlarıyla otlaklara taşındı. Hiç mülkiyeti olmasa bile, o ve tembel karısı onları takip eder ve hareket ederdi. Bir süre sonra tembel karısı herkesin işini yaptı ve biraz para biriktirdi.Bir gün tembel adamın karısı tembel insana kazandığı parayı verdi ve "Efendim, ya dünya insanları gibi davranırsanız?" Er ya da geç yatarsın. Sonuçta, bir kişi hareket etmelidir.Sığırları insanlar gibi yapalım, otlaklara geçelim, o sığırları çoğaltalım. Bu parayı alıp markete gidin ve bir şeyler satın alın. Karısı, senin avın hızıyla devam ediyor. Ve iyi zaman geçirdiğimde dökmüyorsun. Evet, hadi, bana o parayı ver. Pazara gidebilirim.Tembel adam çarşıdan kalktı ve isteksizce çarşıya gitti. Pazara gitti ve büyük sığırlardan satın almak için çok az parası vardı ve sonunda bir kabuk satın aldı. Bir hafta sonra tembel karısı ona "Malları al" diyerek biraz daha para verdi.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.